Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 26-05-2019, 15:10

Кролевецький навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів №6

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Методичні об’єднання вчителів

Методичне об'єднання класних керівників 5-10 класів

12 квітня 2017 року у Кролевецькому НВК №6 відбулося методоб'єднання класних керівників 5-10 класів.

Здоров'я дітей - це здоров'я майбутніх поколінь. Під таким гаслом учні 8 класу презентували захід "Ми обираємо здоров'я, а здоров'я - це життя!" Восьмикласники разом з класним керівником

Найметенко Наталія Петрівна створили власну агітбригаду "БЕМЗ" (бадьорі, енергійні, молоді, здорові) і продемонстрували присутнім. Про складові здоров'я людини і як його потрібно берегти повідомили медсестра Возняк Ірина Василівна та психолог Марченко Інна Олександрівна, які намагалися донести до свідомості учнів, що здоров'я - це найдорожчий і неоціненний скарб!

Вивчення історії – один із найважливіших елементів освіти і виховання молодого покоління України, а знання історії – це основи культури кожної людини, без яких неможлива побудова справді демократичної правової держави.

10 березня 2017 року на базі Кролевецького навчально-виховного комплексу №6 відбулося засідання районного методичного обєднання вчителів історії та правознавства з теми «Формування медіакомпетентностей учнів на уроках історії та правознавства».

Учителі історії та правознавства навчальних закладів району та учні НВК №6 взяли участь у історичному квесті «Козаку найперше воля, козаку найперше честь», під час якого показали свої знання історичних подій, пов’язаних із українським козацтвом, знання побуту та звичаїв козаків, козацької звитяги та пісень. Захід підготувала вчитель історії та правознавства НВК №6 Федорець Людмила Олександрівна.

Методист районного методичного кабінету Желтобрюх А.І. виступила з доповіддю «Медіаграмотність – важлива умова професійного розвитку педагогів». Керівник районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства Сергієнко М.Г. поділилася своїм досвідом роботи з використанням медіа інформації.

У процесі роботи вчителів були проведені майстер-класи з тем: «Організація віртуальних екскурсій у 5-7 класах з використанням Інтернету»

( вчитель НВК №6 Федорець Л.О.) та «Формування медіакомпетентностей учнів під час підготовки до олімпіад та ЗНО» (вчитель СШ №1 Сергієнко М.Г.).

Також педагоги проаналізували результативність участі учнів шкіл району в ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії та правознавства, результати моніторингу знань з історії учнів 11 класів загальноосвітніх шкіл району, зупинилися на питаннях підготовки до державної підсумкової атестації з історії України в 2017 році, поділилися враженнями від участі в обласних методичних заходах, заслухали творчий звіт учителя історії та правознавства Бистрицького НВК Говійного О.М.

Засідання методичного обєднання проходило в атмосфері доброзичливої співпраці колег.

10.02.2017 року – засідання районного

методичного обєднання вчителів математики

Математична освіта – важлива складова загальноосвітньої підготовки, а якість математичної підготовки молодого покоління – це індикатор готовності суспільства до соціально-економічного розвитку, мобільності особистості в освоєнні та впровадженні нових технологій, розумінні принципів побудови й правильного використання сучасної техніки, сприймання наукових технічних ідей.

10 лютого 2017 року на базі Кролевецького навчально-виховного комплексу №6 відбулося районне методичне обєднання вчителів математики за темою «Пріоритетні напрямки викладання математики відповідно до Державного стандарту загальної середньої освіти». Учителі відвідали відкритий урок геометрії в 8 класі, який провела Найметенко Наталія Петрівна – досвідчений вчитель, стаж 18 років, який має «Вищу кваліфікаційну категорію», грунтовні знання з предмету. Спілкуючись у колі колег, вчителі математики обговорили ефективні шляхи організації навчально-виховного процесу, підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання та державної підсумкової атестації, проаналізували новинки педагогічної літератури, поділилися своїми методичними напрацюваннями. Захід пройшов у атмосфері доброзичливості та ділового спілкування однодумців.

23 листопада 2016 року на базі Кролевецького НВК №6 відбулося районне методичне об'єднання вчителів початкових класів з теми "Формування літературної компетентності учнів початкових класів".

У ході роботи вчителі обговорили питання:

- "Літературне читання як складова частина освітньої галузі "Мови і літератури";

- види контролю та оцінювання знань учнів на уроках літературного читання;

- вивчення ЕСЕ на уроках української мови в 3-4 класах.

У ході практичної частини заходу вчителі відвідали урок літературного читання у 3 класі (вчитель Ярош О. В.), були присутні на захисті проекту "Людина без книги, як криниця без води (2 клю, вчитель Дрозд-Харченко Ю. В.); ознайомилися з системою роботи вчителя початкових класів НВК №6 Дубини Н. І. щодо формування літературної компетентності молодших школярів.

Спілкування колег та обмін досвідом проходили в атмосфері доброзичливості та творчості.

 

 

 

Районний семінар учителів української мови

21 жовтня 2015 року в Кролевецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 відбувся районний семінар учителів української мови та літератури "забезпечення наукового рівня педагогічного процесу через самовираження вчителя на основі впровадження нових інноваційних технологій".

Сенченко Тетяну Павлівну,

переможця ІІ (обласного) та учасника ІІІ (республіканського) туру Всеукраїнського конкурсу

"Учитель року - 2015" у номінації

"Українська мова та література"

Сенченко Тетяна Павлівна, учитель української мови та літератури Кролевецької ЗОШ № 6 – переможець ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу « Учитель року – 2015»

Обласний конкурс «Учитель року – 2015» назавжди залишиться в спогадах учасників та журі.  

Для нас всіх він став незабутнім уроком – уроком життя, де панувала особлива атмосфера довіри, взаємопідтримки та поваги, налаштував думки й серця освітян на вияв кращих рис учительства через творче суперництво, визнання та пошанування, дав змогу відкрити нові грані педагогічної майстерності. Попереду – випробування на Всеукраїнському рівні. Творчих злетів, наснаги, терпіння, оптимізму, успіхів у праці й у навчанні вам, шановні колеги!

 

 

Пошук
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz