Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23-04-2019, 03:55

Кролевецький навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів №6

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Початкова школа

                                                                               

 

                                                                                                                                                   

Довідка самоаналіз

стану впровадження оновлених навчальних програм

початкової школи в Кролевецькому навчально-виховному

комплексі №6

 

Кадрове забезпечення початкової ланки

 

Навчально-виховний процес у початкових класах забезпечують педагогічні працівники, які мають спеціальну педагогічну освіту за фахом і певний досвід роботи.

 

Прізвище,

ім’я

та по батькові

Освіта

Предмети, які викладають у початкових класах

Стаж

робот

Курси

Атестація

Категорія

Дубина

Наталія

Іванівна

Глухівський

державний

інститут,

1995 р.

Українська мова, літературне читання, російська мова, математика, фізкультура, природознавство, образотворче мистецтво, трудове навчання, основи  здоров’я, я у світі

29

2015

 

 

 

 

2012

Вища

Ярош Оксана

Володимирівна

Глухівський

Державний педінститут,

2004 р.

Українська мова, літературне читання, російська мова, математика, природознавство, образотворче мистецтво, трудове навчання, основи здоров’я, фізкультура

24

2014

 

 

 

 

2013

І категорія

Марченко

Тетяна

Миколаївна

Глухівський

Державний,

2011 р.

Українська мова, літературне читання, математика, природознавство, образотворче мистецтво, трудове навчання, основи здоров»я, я у світі, фізична культура

5

2016

 

 

 

 

2016

 

 

 

 

ІІ категорія

Дрозд-Харченко Юлія

Василівна

Глухівський державний педагогічний інститут, 1995 р.

Українська мова, літературне читання, російська мова, математика, природознавство, образотворче мистецтво, трудове навчання, основи здоров’я, фізкультура

21

2014

 

 

 

 

2016

 

 

 

 

І категорія

Гапич Катерина

Юріївна

Ніжинський педагогічний

Університет,

2012 р.

Англійська мова

1

-

 

 

-

 

 

Спеціаліст

Чорненко Григорій

Павлович

Глухівський

педінститут,

1993 р.

Фізична культура в 2

класі

23

2016

 

2016

 

 

Вища, «старший учитель»

Возняк Микола

Іванович

Брянське муз. Училище,

1992 р.

Музичне мистецтво

17

2016

 

2016

9 розряд

Тимошенко Катерина

Вікторівна

Глухівський пед. університет ,2015

Інформатика

 

 

 

спеціаліст

            У початковій ланці працює 4 учителі за фахом, усі з них мають вищу освіту, (100%), вищу кваліфікаційну категорію мають 1 вчителі (25%), кваліфікаційну категорію « спеціаліст І категорії»-2(50%); «ІІ категорію»-1 (25%). За стажем роботи :

 -Від 5 до 10 років – 1(25%);

      -Понад 20 років -  3 (75 %).

         Усі вчителі проходять курсову перепідготовку в ОІПППК відповідно до графіка.      

Організація навчально-виховного процесу

 

            Робочий навчальний план для учнів 1-4 класів складений за Типовими навчальними планами початкової школи, затвердженими наказом МОН України № 572 від 10.06.2011 року із змінами згідно з наказом МОН України від 16.04.2014 року № 460 ( 1 клас-додаток 1; 2-4 класи – додаток 2).

         Навчальний план складений з урахуванням фактичного матеріально-технічного та кадрового забезпечення навчального закладу.

         У навчально-виховному комплексі працюють 4 початкові класи, в яких налічується 70 учнів: 1клас-12 учнів; 2 клас- 18 учнів; 3 клас-24 учні;4 клас- 16 учнів.

         Робочий навчальний план містить інваріантну складову, сформовану на державному рівні, та варіативну складову, сформовану з урахуванням індивідуальних освітніх потреб учнів. З варіативної складової у 1 класі відведено по 1 годині на підсилення курсів «Англійська мова» і «Українська мова». У 2-4 класах відведено по 1 годині на вивчення курсу «Музичне мистецтво». Варіативна складова навчального плану в початкових класах використана на 100%.

         Учні початкових класів на 100% забезпечені підручниками.

         Перевірка виконання навчальних планів та програм, проведена дирекцією НВК показала, що станом на 30.12.2016 року інваріантна та варіативна складові частини навчальних планів виконані повністю в усіх класах.

Навчальний матеріал викладався відповідно до календарно-тематичних планів, проте фактично вичитана кількість годин з усіх предметів в усіх класах менша від визначеної у програмах, так як у зв’язку з епідемією грипу навчальний процес у школі було призупинено з 12 по 19 грудня 2016 включно (наказ відділу освіти Кролевецької РДА №525 – ОД від 12.12.2016). Та, незважаючи на  зменшення кількості навчальних днів через об’єктивні обставини, навчальні програми з усіх предметів в усіх класах виконані за рахунок ущільнення навчальних програм і обов’язковий мінімум практичних,  контрольних робіт та інших об’єктів перевірки відповідає вимогам.

Графіки директорських контрольних робіт з української мови, математики, літературного читання (3-4 класи) у І семестрі виконані.

         Усі уроки, пропущені протягом І семестру 2016-2017 навчального року, замінено за профілем або вичитано учителями у порядку самозамін.

         У зв’язку з впровадженням нових Державних стандартів початкової загальної освіти виникла необхідність оволодіння вчителями початкових класів основами знань та методиками викладання нових навчальних дисциплін.  З 1-го класу початкової школи розглядається вивчається іноземна мова. Викладання забезпечує вчитель-фахівець Гапич К.Ю., яка особливу увагу звертає на формування початкових мовленнєвих навичок, ритміко-інтонаційних навичок та звуко-буквених співвідношень. Навчання іноземної мови у програмі розглядається в контексті сучасної концепції мовного розвитку особистості.

У другому класі  запроваджено викладання   предмету  «Інформатика», викладання якого забезпечує вчитель інформатики Тимошенко К.В., яка має відповідну фахову підготовку, досвіду роботи вчитель не має, оскільки працює перший рік. Заняття проходять в кабінеті інформатики, де кожен учень під наглядом вчителя працює за персональним комп’ютером.

Учителі також мають доступ до швидкісного Інтернету, в школі працює  wi-fi. Учитель 4 класу Марченко Т.М. має персональний блог (https://ukrainka-29.blogspot.com ), на якому розміщені власні методичні наробки, відомості про шкільне життя, матеріали передового педагогічного досвіду, спілкування з колегами тощо.

Кролевецький НВК №6 має свій сайт (http://krol-school6.at.ua/index/vizitka_shkoli/0-7), на якому систематично висвітлюються шкільні новини, досягнення учнів та вихованців, нормативно-правова база, за якою працює заклад, поради батькам тощо.

 

Організація методичної роботи

 

У закладі створено методичний кабінет, у якому зберігаються нормативно-правові документи про освіту, матеріали методичних напрацювань педагогів, матеріали передового педагогічного досвіду, пам’ятки та рекомендації для вчителів, інформації про педагогічні інновації тощо.

Систематично проводиться робота по наступності школи першого ступеня, дошкільної групи НВК, ДНЗ №1. З ДНЗ №1 укладена угода про співпрацю, спланована  робота.  Учителі початкових класів беруть участь у батьківських зборах в дитячому садку, проведені спільні виховні, методичні заходи, взаємовідвідування занять та уроків, вироблені єдині рекомендації.

На засіданнях педагогічної ради аналізуються питання реформування початкової освіти ( «Про стан запровадження Державного стандарту загальної початкової освіти» (від 23.12.2016 року), «Про організацію навчально-виховного процесу в початковій школі в умовах упровадження Державного стандарту» ( від 28.03.2013 року).

У навчальному закладі створена і діє система  методичної роботи, яка забезпечує сприятливі умови для творчого росту всіх педагогів. Педагогічний колектив школи працює над реалізацією науково-методичної проблеми «Розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учнів шляхом формування інноваційної культури вчителів відповідно до державних освітніх стандартів».

На базі НВК систематично проводяться районні методичні об’єднання вчителів початкових класів: 2014 рік - з теми «Формування здоров’язберігаючих компетентностей молодших школярів відповідно до вимог Державного стандарту початкової освіти», 2016 рік – з теми «Формування літературної компетентності учнів початкових класів».

Працює шкільне методичне об’єднання вчителів початкових класів (керівник Дубина Н.І.).  На засіданнях ШМО обговорюються питання реформування початкової освіти, аналізуються оновлені програми, зміни до критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів 1-4 класів, вимоги до ведення класних журналів, ведення зошитів тощо.

         Учителі початкових класів НВК взяли участь у моніторинговому дослідженні стану запровадження оновлених програм початкової школи в загальноосвітніх навчальних закладах, проведених моніторинговим центром СОІППО, а також пройшли з метою самоперевірки пройшли експрес-тест «Чи готовий вчитель початкових класів до роботи за оновленою програмою?».

        

 

Виконуючий обов’язки директора НВК                                   В.Г.Сахнюк 

 

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0472-15 (Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів)

http://mon.gov.ua/content/%D0%9E%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%B0/derj-standart-pochatk-new.pdf (Державний стандарт початкової загальної освіти  )       

http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola-2016-2/prezentacziya-2016-2.html (Презентація «Про новації у початковій школі»)

http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola-2016-2/opis-0-7.html (Опис ключових змін до навчальних програм (1-4 класи))

http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola-2016-2/navchalni-programi-dlya-pochatkovoyi-shkoli-2016-2.html (Навчальні програми для початкової школи)

http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola-2016-2/tezi.html (Опис ключових змін до орієнтовних вимог до оцінювання та методичних рекомендацій)

http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola-2016-2/metodichni-rekomendacziyi-2016-2.html (Методичні рекомендації)

http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola-2016-2/kriteriyi-oczinyuvannya.html (Критерії оцінювання)

http://mon.gov.ua/activity/education/zagalna-serednya/pochatkova-shkola-2016-2/poradi-psixologa/ (Поради психолога)

Учителі початкових класів НВК №6 пройшли експрес-тест для самоперевірки готовності до роботи за новою програмою початкової школи, розроблений директором Стрийської школи С.Запісовим. 

Тест засвідчив грунтовні знання вчителів Дубини Н.І.(1 клас), Дрозд-Харченко Ю.В.(2 кл.), Ярош О.В.(3 кл.), Марченко Т.М.(4 кл.) оновленої програми початкових класів. Педагоги ознайомлені з ключовими змінами в критеріях оцінювання навчальних досягнень молодших школярів та готові до ефективної роботи з молодшими школярами. 

Пошук
Календар
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz