Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 23-10-2018, 07:07

Кролевецький навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів №6

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Олімпіади

Щороку учні школи приймають активну участь у шкільних, районних  та обласних предметних олімпіадах, де займають призові місця.

2009 – 2010 н.р.

Копоть Владислав , учень 7 класу, зайняв ІІІ місце у районній олімпіаді з географії.

Городиська Ольга , учениця 9 класу, за йняла ІІІ місце у районній  олімпіаді  з української мови та літератури.

Хоменко Анна , учениця 9 класу, зайняла ІІ місце у районній олімпіаді з історії.

Ткаченко Тетяна, учениця 9 класу, зайняла ІІІ місце у районній олімпіаді з трудового навчання .

2010-2011 н.р.

Хоменко Анна , учениця 10 класу , зайняла ІІІ місце  у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

Хоменко Анна, учениця 10 класу, зайняла ІІІ місце у районній олімпіаді з біології.

Калій Богдан, учень 6 класу, зайняв ІІ місце у районній олімпіаді  з математики.

Михайленко Віктор, учень 6 класу, зайняв ІІІ місце у районній олімпіаді з математики.

 

Копоть Владислав, учень 8 класу, зайняв ІІІ місце у районній олімпіаді  з географії .

2011-2012 н.р.
Семка Володимир, учень 4 класу, зайняв ІІ місце в ІІ етапі з курсу "Я і Україна".
Шобей Марина, учениця 4 класу, зайняла ІІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови.
Придатченко Дар'я, учениця 7 класу, зайняла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Придатченко Дар'я, учениця 7 класу, зайняла І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
Калій Богдан, учень 8 класу, зайняв І місце з математики.
Михайленко Віктор, учень 8 класу, зайняв ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
Михайленко Віктор, учень 8 класу, зайняв ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
Панасок Денис, учень 8 класу, зайняв ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.
Копоть Владислав, учень 9 класу, зайняв ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. 
Копоть Владислав, учень 9 класу, зайняв ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  географії.
Копоть Владислав, учень 9 класу, зайняв ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  історії.
Мироненко Тетяна, учень 9 класу, зайняла ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови.
Хоменко Анна, учениця 11 класу, зайняла ІІ місце у ІІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.
Хоменко Анна, учениця 11 класу, зайняла І місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.
Хоменко Анна, учениця 11 класу, зайняла ІІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.
Городиська Ольга, учениця 11 класу, зайняла ІІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови.
Шепелюк Неля, учениця 11 класу, зайняла ІІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.
 
2012-2013 н.р.
Карабут Ірина, учениця 4 класу зайняла ІІІ місце у районній олімпіаді молодших школярів з математики.
Шобей Марина, учениця 5 класу, зайняла ІІІ місце у ІІ етапі  Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка.
Мироненко Аліна,  учениця 6 класу, зайняла ІІІ місце у ІІ етапі  Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка.
Придатченко Дар'я, учениця 8 класу, зайняла І місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Придатченко Дар'я, учениця 8 класу, зайняла ІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології.
Придатченко Дар'я, учениця 8 класу, зайняла ІІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.
Калій Богдан, учень 9 класу, зайняв І місце  в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
Михайленко Віктор, учень 9 класу, зайняв ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.
Копоть Владислав, учень 10 класу, зайняв ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. 
Копоть Владислав, учень 10 класу, зайняв ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  географії.
Копоть Владислав, учень 10 класу, зайняв ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з французької мови. 
Сергієнко Сергій, учень 11 класу, зайняв ІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури.
Мацак Світлана, учениця 11 класу, зайняла І місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. 
 
2013-2014 н.р.
Бсесо Мідхат, учень 7 класу, зайняв ІІІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. 
Придатченко Дар'я, учениця 9 класу, зайняла ІІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Придатченко Дар'я, учениця 9 класу, зайняла ІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.
Придатченко Дар'я, учениця 9 класу, зайняла ІІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з рос. мови та літератури. 
Копоть Владислав, учень 11 класу, зайняв ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з  географії.
 
2014-2015 н.р.
Придатченко Дар'я, учениця 10 класу, зайняла ІІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.
Придатченко Дар'я, учениця 10класу, зайняла ІІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Придатченко Дар'я, учениця 10 класу, зайняла І місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з еклогії.
Придатченко Дар'я, учениця 10 класу, зайняла ІІІ місце у ІІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з еклогії.
Мироненко Аліна, учениця 8 класу, зайняла ІІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Бсесо Ясміна, учениця 8 класу, зайняла ІІІ місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
Шобей М. учениця 7 класу, зайняла І місце у ІІ етапі  Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.
 

Вітаємо призерів районних олімпіад та їх учителів!

Завдання сучасної школи – давати своїм учням глибокі знання, учити думати, аналізувати, використовувати набуті знання в практичній діяльності.

17 січня 2017 року в районному Будинку дітей та юнацтва відбулося  свято вшанування переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Педагогічний та учнівський колективи НВК №6 гордяться своїми інтелектуальними лідерами - учнями, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу своєму навчальному закладу, ступили на першу сходинку свого зоряного обрію, показали глибокі та міцні знання на районних олімпіадах.

На районних  олімпіадах честь НВК захищали і зайняли призові місця такі учні:  

  • Єршов Андрій ( 7 клас) – ІІІ місце з хімії (вчитель Сахнюк Л.І.);
  • Слободяник Олена (9 клас) – ІІ місце з біології

(вчитель Сахнюк  Л.І.);

  • Шобей Марина (9 клас) – ІІІ місце з української  мови та літератури (вчитель Сєнченко Т.П.);
  • Сенюк Анна (10 клас) – ІІІ місце з української мови та літератури

(вчитель Сєнченко Т.П.);     

  • Куліш Ярослава (9 клас) – ІІІ місце з географії (вчитель Стожок Алла Павлівна);
  • Стариченко Олег (10 клас) – ІІ місце з трудового навчання (вчитель Чорненко Г.П.).

Зичимо учням подальших успіхів в олімпіадах, конкурсах, турнірах і бажання й надалі відстоювати честь Кролевецького навчально-виховного комплексу №6 на районному, обласному та всеукраїнському рівнях.

8 грудня 2016 року у школі відбулося нагородження команди НВК №6 за зайняте ІІІ місце у конкурсі "Ну-мо, хлопці!" солодкими призами.

З нагоди 25-річниці Збройних Сил України відбувся районний конкурс "Ну-мо, хлопці!"  

Команда Кролевецького НВК №6 зайняла ІІІ місце.

Пошук
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz