Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 25-04-2018, 07:49

Кролевецький навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів №6

Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Конкурси

Мироненко Аліна - "Міс Шарм"

16 березня 2017 року найкращі та найсміливіші старшокласниці змагалися за титул "Міс старшокласниця-2017" у районному конкурсі, який проходив у Будинку дтей та юнацтва. На шляху до перемоги дівчат чекали випробування у 4-х конкурсах:

1. "Знайомство";

2. "Світ моїх захоплень";

3. Моя майбутня професія";

4. "Авангардна мода" (демонстрація сукні з нетрадиційних матеріалів).

Конкурс тривав 4 години, в залі було спекотно від накалу емоцій та вражень. Всі дівчата були неперевершені, кожна мала свою "родзинку". Журі було нелегко вибрати найяскравішу зірку серед 9-ти учасниць.

Корону та титул "Міс старшокласниця-2017" отримала Чередник Наталія СШ №3 (188 балів), "І - Віце Міс" - Корнієнко Дар'я СШ №3 (186 балів), "ІІ - Віце Міс" - Лиман Юлія Алтинівський НВК (180 балів), "Міс Шарм" - Мироненко Аліна НВК №6 (179 балів), "Міс Елегантність" - Коробова Дар'я СШ №1 (179 балів), "Міс Загадковість" - Козлова Яна ЗОШ №5 177 б., "Міс Інтелект" - Балюк Катерина СШ №1 170 б., "Міс Вишуканість" - Ситник Єлизавета ЗОШ №2 170 б., "Міс Загадковість - Коваленко Аліна ЗОШ №5 164 б. 

 

 06 лютого 2017 року в Кролевецькому НВК №6 відбулося нагородження учнів - учасників Всеукраїнського природничого інтерактивного конкурсу "Колосок - осінній 2016" сертифікатами та заохочувальними подарунками.

Учні НВК вибороли: 

17 сертифікатів "Золотий колосок",

13 сертифікатів "Срібний колосок",

20 сертифікатів "За участь".

Так тримати і працювати над покращенням своїх результатів!

 

Вітаємо вчителя початкових класів Марченко Тетяну Миколаївну, яка стала лауреатом районного туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року -2016" у номінації "Початкова освіта".

8 грудня 2016 року у Кролевецькому НВК №6 було проведено спортивно-оздоровче свято для учнів початкових класів, присвячене Дню Збройних Сил України. Захід був підготовлений і проведений вчителем 2 класу Дрозд-Харченко Ю. В. та вчителем фізкультури Чорненко Г. П. Діти із задоволенням брали участь у різноманітних веселих і цікавих конкурсах. Дівчата 2 класу підготували привітання для всіх хлопчиків. А перемогу отримала сама дисциплінована команда учнів 4 класу, відповідно учні 3 класу зайняли ІІ місце, а учні 2 класу - ІІІ місце.

 

2013-2014 н.р.
 
Шобей Марина, учениця 6 класу зайняла ІІ місце у ІІ етапі XIV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.
Придатченко Дар'я, учениця 9 класу зайняла ІІІ місце у ІІ етапі XIV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.
Бсесо Ясміна, учениця 7 класу зайняла ІІ місце у ІІ етапі IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді ім.Тараса Шевченка. 
  2014-2015 н.р. 
Придатченко Дар'я, учениця 10 класу виборола І місце у ІІ етапі XV Міжнародного дитячого конкурсу з української мови ім. П. Яцика.
Шобей Маринаучениця 7 класу зайняла ІІ місце у ІІ етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді ім.Тараса Шевченка.
Зєнченко Денис, учень 5 класу зайняв ІІІ місце у ІІ етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студенської молоді ім.Тараса Шевченка.
Шобей Маринаучениця 7 класу зайняла І місце у конкурсі "Людина і ліс" у номінації "Твір".
Слободяник Оленаучениця 7 класу зайняла ІІІ місце у конкурсі "Людина і ліс" у номінації "Твір".
Лихопой Аліна, учениця 10 класу виборола ІІ місце у районному конкурсі кращого читця поезії Т.Г.Шевченка.
Мироненко Аліна, учениця 8 класу виборола ІІІ місце у районному конкурсі кращого читця поезії Т.Г.Шевченка.
Безродна М., Капшитар Є,, Кролюк К., Семка В., Возняк М., Падій А., Лихопой А., Петорова О., Придатченко Д. отримали сертифікати "Срібний колосок" у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "Колосок весняний".
Безродна Марія, учениця 6 класу стала призером Всеукраїнського інтерактивного учнівського конкурсу юних суспільствознавців "Кришталева сова".
Петренко К, Сенченко Є. (2 кл.), Бсесо Я. (8 кл.), Іваницький Д. (4 кл.),Мироненко А.(8кл), Карабут І.(6 кл.) переможці у Всеукраїнській грі "Соняшник-2015"
Капшитар Є.(7 кл.), Кисіль І.(8кл.), Толстой Я.(8кл.), Любивий В.(8кл.), Бсесо Я.(8кл.), Хоменко А.(8кл.), Капшитар І.(9кл.), Толстой О.(9кл.) отримали сертифікат "Відмінний результат" у Всеукраїнському фізичному конкурсі "Левеня-2015".
Гайдар Р (9кл.), Ступак А. (9кл,) отримали сертифікат "Добрий результат" у Всеукраїнському фізичному конкурсі "Левеня-2015".
Колесник А.(2кл.), Петренко К.(2кл.), Ласкутов А.(3кл.), Іванов А.(3кл.),Карабут І.(6кл.) отримали сертифікат "Добрий результат" Міжнародного конкурсу з інформатики "Бобер-2014".
Придатченко Дар'я зайняла І місце у районному фестивалі "Молодь обирає здоров'є".
Пошук
Календар
«  Квітень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz